Mis on SHIRO?

  • SHIRO on väike huule alla paigutatav nikotiinipadi.
  • Padjad ei sisalda tubakat.
  • Ühes karbis on 21 patja.

Meist

Nikotiinipadjad on valmistatud tselluloosist ning toodetud Taanis. Saadaval on 21 padjaga karbid. SHIRO õhukestest nikotiinipatjadest eraldub nikotiini kuni 30 minutit.

Valikud

Kaks erinevat nikotiini intensiivsuse taset – intensiivne ja väga intensiivne. Seda tähistatakse pakendil punktidega. Neli punkti tähistavad kõige suuremat intensiivsust.

Täisealised suitsetajad, kes ei ole kunagi varem nikotiinipatja proovinud, kuid sooviksid sellele üle minna, peaksid valima madala nikotiinisisaldusega Shiro nikotiinipadja oma eelistatud maitsega.


Vaata tooteid

Maitsekogemus on väga isiklik ja Shiro nikotiinipatjade puhul võib olla hea mõte proovida erinevaid maitseid, et leida endale meelepärane.

Shiro nikotiinipadjad ei ole alternatiiv suitsetamisest loobumisele ja ei ole mõeldud loobumise toetamiseks. Shiro nikotiinipadjad on mõeldud täiskasvanutele, kes muidu jätkaksid suitsetamist või tarbiksid muid nikotiinitooteid. Nikotiinipadjad ei ole riskivabad ja sisaldavad nikotiini, mis tekitab sõltuvust.

Tooteohutus

Shiro nikotiinipadjad on mõeldud ühekordseks kasutamiseks ja neid ei tohi korduvalt kasutada. Nikotiinipatja ei tohi alla neelata. Kui see peaks kogemata juhtuma, pöörduge kohe arsti poole.

Loe edasi

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Teil on küsimus? Meil on vastus.

Lahtiolekuajad

Esmaspäev-reede
09.00 - 19.00
Laupäev, pühapäev
10.00 - 18.00

KUST SAAB SHIROT OSTA?

Meie partnerite kauplustest üle kogu Eesti:

See toode on mõeldud kasutamiseks ainult täiskasvanutele ja ei ole riskivaba. Nikotiin tekitab sõltuvust.